Безкоштовна доставка при замовлені від 1500 грн за умови оплати онлайн чи на рахунок. Накладений платіж до даних умов не застосовується.

Немає товарів у кошику.

Немає товарів у кошику.

Немає товарів у кошику.

Кріотерапія обличчя

Про процедуру

Кріотерапія (кріомасаж) обличчя — це приємна, освіжаюча та фізіотерапевтична процедура, під час якої виконується поверхневий масаж шкіри рідким азотом наднизької температури (−196 °C). Маніпуляція базується на швидкій зміні реакції судин: під дією холоду судини миттєво звужуються, а потім розширюються, що стимулює потужний приплив артеріальної крові, прискорює обмін речовин, зменшує запалення та нормалізує роботу сальних залоз.

Показання

  • Вугрова хвороба (акне), постакне, розширені пори та надмірна жирність шкіри.
  • Розацеа та демодекоз (у фазі ремісії за призначенням лікаря).
  • Тьмяний, нерівний, «сірий» колір обличчя, втрата свіжості та тонусу.
  • Схильність до набряків та застійних явищ на обличчі.
  • Перші вікові зміни, зниження тургору шкіри.
  • Відновлення шкіри після чисток, пілінгів чи пластичних операцій.

Протипоказання

  • Гострі запальні процеси або інфекції шкіри в зоні обробки (герпес у стадії загострення).
  • Холодова кропив’янка та індивідуальна гіперчутливість до холоду.
  • Купероз у вираженій стадії (розширена сітка капілярів безпосередньо в зоні впливу).
  • Гострі вірусні захворювання (ГРВІ, підвищена температура тіла).
  • Мигрені або схильність до спазмів судин головного мозку.
  • Невралгія трійчастого або лицьового нерва

Тривалість процедури

20–30 хвилин (включає демакіяж, очищення шкіри, безпосередньо масаж рідким азотом по спеціальних масажних лініях тривалістю 10–15 хвилин та нанесення фінішного заспокійливого крему).

Як підготуватися до процедури

  • Консультація: огляд косметолога або дерматолога для визначення стану шкіри та виключення протипоказань.
  • Підготовка не потрібна: процедура є комфортною та атравматичною, не вимагає спеціальних аналізів чи підготовчого періоду.
  • Гігієна: у день проведення процедури не наносити щільні декоративні засоби (тональний крем, пудру).

Період відновлення (Реабілітація)

Процедура є абсолютно безболісною та не потребує реабілітації (відсутній період «випадання» з графіку).

Відчуття та рекомендації:

  • Під час та після маніпуляції: відчувається приємний холод, легке поколювання та приплив тепла до шкіри.
  • Протягом 30–60 хвилин: можливе легке рожеве забарвлення шкіри (рум’янець), яке швидко проходить.
  • Догляд: протягом 2–3 годин після процедури не наносити важкий макіяж.
    Захист: перед виходом на вулицю наносити зволожувальний або сонцезахисний крем (SPF 30/50).

Курс та результати

  • Базовий курс: 10–15 процедур із частотою 2–3 рази на тиждень.
  • Ефект: виражений ліфтинг-ефект, звуження пор, зменшення висипань, рівний тон та здоровий рум’янець вже після перших сеансів.
  • Експрес-догляд: може проводитися як разова процедура «на вихід» для швидкого зняття набряків та відновлення свіжості.

Години роботи клініки

Понеділок
09:00-19:00
Вівторок
09:00-19:00
Середа
09:00-19:00
Четвер
09:00-19:00
П'ятниця
09:00-19:00
Субота
Вихідний
Неділя
Вихідний

Ціни на Кріотерапія обличчя

Вартість послуг

Кріомасаж обличчя (1 сеанс) 400 грн
Кріомасаж обличчя + шия/декольте 900 грн

Фахівці, що виконують послугу Кріотерапія обличчя

В нашій клініці ви можете отримати консультацію з будь-яких проблем шкіри, а також створити індивідуальну програму для підтримки молодості та краси

Маркевич Ярослава Костянтинівна

Лікар дерматолог, сертифікований тренер школи

Освіта: Вища медична освіта. В

Ковтуненко Олена Володимирівна

Косметолог, Сертифікований тренер школи

Освіта: Середня медична освіт

Маруняк Вікторія Володимирівна

Косметолог, Сертифікований тренер школи

Освіта: Середня медична освіт

Гергедава Алла Василівна

Лікар дерматолог вищої категорії. Сертифікований тренер школи

Освіта: Вища медична освіта. Л

Харитончук Олена Леонідівна

Лікар дерматолог вищої категорії. Сертифікований тренер школи

Освіта: Вища медична освіта. Л

Скоробагатько Олександра Сергіївна

Косметолог, Сертифікований тренер школи

Освіта: Середня медична освіт

Часті запитання про процедуру Кріотерапія обличчя

Залишилися питання? Напишіть нам

    Кріотерапія обличчя — що це і чим вона відрізняється від кріохірургії?

    Кріотерапія обличчя — це косметологічна процедура, під час якої на шкіру впливають дуже низькими температурами. Холод стимулює кровообіг, зменшує запалення, покращує тонус шкіри та допомагає активувати природні процеси її відновлення. Процедура часто використовується для покращення кольору обличчя, зменшення набряків, запалень і жирності шкіри.

    Кріохірургія — це медичний метод, який також використовує холод, але з іншою метою. У дерматології його застосовують для руйнування або видалення патологічних тканин, наприклад бородавок, папілом або кератом.

    Таким чином, кріотерапія переважно використовується для догляду та покращення стану шкіри, тоді як кріохірургія є лікувальною процедурою для видалення певних утворень.

    Що лікує кріотерапія?

    Кріотерапія застосовується в дерматології та косметології для покращення стану шкіри та лікування деяких дерматологічних проблем.

    Процедура може допомагати при:

    • акне та запальних процесах шкіри
    • жирній шкірі та розширених порах
    • набряках і тьмяному кольорі обличчя
    • перших вікових змінах і дрібних зморшках
    • деяких доброякісних утвореннях шкіри

    У дерматології кріотерапія також використовується для видалення бородавок, кератозів та інших поверхневих уражень шкіри.

    З якою процедурою можна поєднувати кріотерапію в один сеанс?

    Кріотерапія — це швидка та делікатна процедура, яка має мінімальну кількість протипоказань. Тому її часто поєднують з іншими косметологічними процедурами.

    Найчастіше кріотерапію комбінують із:

    • доглядовими процедурами для обличчя
    • масажами обличчя
    • очищенням шкіри
    • зволожувальними або відновлювальними процедурами

    Таке поєднання допомагає посилити ефект догляду та швидше покращити стан шкіри.

    Скільки коштує кріотерапія?

    Вартість кріотерапії залежить від зони обробки, типу процедури та кількості необхідних сеансів.

    Точну ціну лікар визначає під час консультації після оцінки стану шкіри та вибору оптимального протоколу процедури.

    Для отримання детальної інформації щодо вартості та запису на процедуру рекомендується звернутися до клініки.

    Google Відгуки
    4.2
    На основі 40 відгуків
    • Kyrylo Okhrimenko Avatar Kyrylo Okhrimenko
      25 Листопада, 2016

      Gauhar Kuttybayeva Avatar Gauhar Kuttybayeva
      20 Грудня, 2019

      Євген Пономарьов Avatar Євген Пономарьов
      26 Листопада, 2015
    • Это лучшая клиника в Киеве, особенно по лечению проблемной кожи! Отдельное спасибо косметолог Ярослава (Идеальная работа! Качественно,профессионально!!!)

      Лидия Недашковская Avatar Лидия Недашковская
      19 Листопада, 2021

      Доброго дня! Дуже задоволена послугою парикмахера Оксани.

      Наталья Трушкина Avatar Наталья Трушкина
      6 Грудня, 2023

      Elena Kartichak Avatar Elena Kartichak
      24 Січня, 2026
    • Чудові послуги та персонал! Завжди все якісно та доступно розкажуть, постійна підтримка та поради! Раджу!

      Igor Oleksienko Avatar Igor Oleksienko
      6 Травня, 2025

      Дуже ввічливий персонал та чудова смачна їжа.

      Diana Hedz Avatar Diana Hedz
      16 Грудня, 2023

      Дуже кваліфіковані спеціалісти! Робила лазерну депіляцію, задоволена.

      Наталия Пигаль Avatar Наталия Пигаль
      6 Грудня, 2023
    • Записалась на приём, очень рекомендовали врача Коровина. Придя в назначенное время - там было стооолько людей, что не то, что присесть- стать не где! Врач принимал всех очень быстро, сжато! Моя очередь подошла через час( через час от назначенного времени). Доктор очень торопился, постоянно смотрел на Часы, такое чувство, что ему вообще все равно, осмотр беглый, на тебя даже не смотрит! Если честно, такое отношение к пациенту в клинике, где платный приём, вижу впервые

      Юля Носачова Avatar Юля Носачова
      4 Грудня, 2018

      Anastasia Belousko Avatar Anastasia Belousko
      14 Грудня, 2016

      Дуже задоволений чисткою обличчя та масажем. Якість вища за ціну. Рекомендую Ковтуненко Олену та Маруняк Вікторію

      Григорий Avatar Григорий
      25 Січня, 2024
    • Отримала дуже приємне враження після консультації з дерматологом у клініці. Лікар все пояснив максимально доступно, без “води” — чітко, зрозуміло й професійно. Відчувається, що фахівець дійсно зацікавлений у вирішенні проблеми, а не просто «відпрацювати прийом». Атмосфера клініки комфортна, персонал привітний. Дуже вдячна за якісний підхід🤍

      Олександра Скоробагатько Avatar Олександра Скоробагатько
      6 Травня, 2025

      Nastasjia Lersh Avatar Nastasjia Lersh
      16 Серпня, 2016

      Валерій Вікторович Avatar Валерій Вікторович
      8 Травня, 2016
    • Александр Avatar Александр
      19 Березня, 2026

      Dima Okhotnikov Avatar Dima Okhotnikov
      24 Грудня, 2020

      Вежливый персонал клиники, удобное месторасположение. Понравился врач Юдина С.Г., выслушала, поставила диагноз и назначила наблюдение, в дальнейшем - операцию (в другой клинике). За консультацию взяла 100 грн, что порадовало. Визитом остался доволен, могу рекомендовать. Спасибо клинике доктора Юдиной!

      Megan Cooper Avatar Megan Cooper
      8 Грудня, 2016
    • Постійний клієнт клініки. Задоволена якістю послуг та результатом. Пройшла курс масажу, ботокс та перманентний макіяж брів. Раджу! Професіонали. П.с. Плазмолифтинг топ процедура!

      Оксана Гетьман Avatar Оксана Гетьман
      22 Листопада, 2023

      Обслуговування на вищому рівні. Косметолог Ярослава найкраща, за декілька сеансів майже вилікувала лице.

      Yekatierina Avatar Yekatierina
      16 Червня, 2023

      Согласен с отзывами - очереди - что для приема по записи нонсенс, ьбеглый и при этом довольно дорогой осмотр. Задолжанная и не особо приникающаяся заботами о пациенте доктор. Короче, диагноз решили перепроверить.

      Maxim Paschenko Avatar Maxim Paschenko
      12 Квітня, 2019
    • Дуже допомогли у вирішенні проблеми, за що безмежно вдячна лікарям та клініці. І хочу окремо відмітити привітний персонал🤍

      Zhanna Samaida Avatar Zhanna Samaida
      7 Травня, 2025

      Tetiana Nakonechna Avatar Tetiana Nakonechna
      15 Грудня, 2016

      Ларіса Василівна Avatar Ларіса Василівна
      6 Липня, 2020
    • Valentina Valentina Avatar Valentina Valentina
      6 Лютого, 2016

      Отличные специалисты. Спасибо

      Игорь Охрименко Avatar Игорь Охрименко
      26 Червня, 2015

      Ольга Фекете Avatar Ольга Фекете
      2 Січня, 2025
    • Отличная клиника. Все на высшем уровне. Отдельное спасибо Елене Леонидовной, которая помогает оставаться всегда красивой)

      Алина Бондаренко Avatar Алина Бондаренко
      9 Квітня, 2021

      Татьяна Бондаренко Avatar Татьяна Бондаренко
      17 Січня, 2025

      Щиро дякую за прекрасних фахівців у клініці, особливо Сушко Оксану - парикмахера-стиліста, яка є спеціалістом своєї справи. Упродовж 2 років отримую задоволення від її праці

      Валентина Козачук Avatar Валентина Козачук
      8 Листопада, 2023

    Записатися на процедуру Кріотерапія обличчя

    Оберіть процедуру та фахівця, надішліть нам заявку, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

      Кріотерапія обличчя — сучасні методики, безпечні протоколи та уважний супровід

      Центр естетичної медицини Yudina — це спеціалізований напрям у сфері турботи про якість шкіри та професійної косметологічної підтримки, де підбір процедур визначається не за загальною схемою після оцінки зовнішнього вигляду та стану шкіри, вікового контексту та очікуваного ефекту. У центрі Yudina можна поспілкуватися зі спеціалістом, оцінити особливості шкіри та обрати послугу видалення волосся воском з урахуванням стану шкіри, показань та очікуваного естетичного ефекту. Команда Yudina працюють із сучасним обладнанням, перевірені методи догляду та безпечними правилами роботи, щоб обрана косметологічна процедура проходила спокійно, допомагала досягти потрібного ефекту та залишалася зрозумілою від консультації до завершення. Якщо потрібно знайти дані за запитом епіляція ціна, у відповідному розділі сайту можна ознайомитися з деталями процедури та записатися на консультацію.

      Кріотерапія обличчя — професійний підхід і уважне виконання процедури

      На yudina.com.ua можна підібрати засоби для регулярного догляду за шкірою обличчя, області навколо очей, додатково за шкірою рук, шиї та декольте. У каталозі Yudina доступні косметичні позиції за напрямом маски на обличчя разом із доглядові засоби для зволоження, освіження, заспокоєння шкіри та підтримки шкіри у щоденній рутині. Якщо потрібно замовити догляд за запитом крем для рук купити, можна переглянути товари онлайн, знайти відповідну категорію та підібрати догляд з урахуванням типу шкіри й власних потреб. Якісно підібрані засоби дає можливість зробити систему щоденної турботи більш простим, простою та пов’язаною з рекомендацій спеціаліста. Центр Yudina об’єднує професійні рекомендації з доступними рішеннями для регулярного використання, щоб догляд не завершувався після процедури, а й у період між відвідуваннями.

      ТОП Меню
      ДерматологіяАпаратні методикиІн'єкційні процедуриМасаж обличчяДоглядові процедуриЕпіляціяДодаткові послугиМагазин

      Краса не терпить делітанства!